پیوندها

دوشنبه 9 ارديبهشت 1398
بازدید مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین از پارک علم و فناوری استان
به گزارش روابط عمومی سازمان، جلسه  مشترک هادی طاهرخانی مدیر عامل سازمان با حضور دکتر گرجی ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در خصوص همکاری های مشترک فی مابین، صبح امروز در محل پارک علم و فن آوری برگزار گردید.
طاهرخانی در این نشست  با توجه به توان و پتانسیل های موجود در سازمان همیاری گفت: سازمان همیاری آمادگی خود را جهت تعامل و همکاری هر چه بیشتر با مجموعه پارک علم و فن آوری اعلام می دارد.
وی در ادامه اظهار داشت: بنا بر توافق طرفین مقرر گردید در جلسات آتی تفاهم نامه های مشترک با پارک علم فناوری منعقد گردد. همچنین مقرر گردید شرکت دانش بنیان آب آرا، تولید کننده آب نماهای موزیکال و دکوراتیو با سازمان همیاری شهرداریهای استان، همکاری مشترکی را انجام دهند.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398
پیام مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین به مناسبت روز شوراها
و امرهم شوری بینهم

مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست. شوراها به عنوان مردمی ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند که با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات شهر و روستاها تلاش می‌نمایند و با امانت، کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می‌نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی شهر و روستا قدم برمی‌دارند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نهم اردیبهشت سالروز تأسیس شوراهای اسلامی شهر و روستا ، از زحمات و خدمات ارزنده و گرانقدر اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان قزوین صمیمانه تقدیر و تشکر نموده ، توفیق تمامی این عزیزان را در راستای انجام رسالت بزرگ شوراها و خدمت به مردم بزرگوار و شریف این استان را از درگاه ایزد متعال خواستارم.
دوشنبه 26 فروردين 1398
دیدار مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با مدیرعامل سازمان
به گزارش روابط عمومی سازمان، احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با طاهرخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین، صبح امروز در محل این سازمان ملاقات کردند.
دوشنبه 19 فروردين 1398
دیدار فرماندار شهرستان بوئین زهرا با مدیرعامل سازمان همیاری
به گزارش روابط عمومی سازمان، رحمانی فرماندار شهرستان بوئین زهرا با طاهرخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین، در راستای همکاری و تعامل فی مابین ظهر امروز در محل این سازمان ملاقات کردند.
سه شنبه 7 اسفند 1397
دیدار مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین و رئیس منطقه ۳ شهرداری قزوین با مدیر عامل سازمان همیاری
به گزارش روابط عمومی سازمان، مهدیه السادات میر ناصری مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان استان قزوین و سید محمد ابراهیم عصارزاده رئیس منطقه ۳ شهرداری قزوین و به همراه جمعی از مدیران خود با هادی طاهرخانی مدیر عامل سازمان همیاری، صبح امروز در محل این سازمان ملاقات کردند.
شنبه 4 اسفند 1397
دیدار رئیس آموزش پروش شهرستان تاکستان با مدیر عامل سازمان همیاری
به گزارش روابط عمومی سازمان، علی اصغر طاهرخانی رئیس آموزش و پروش شهرستان تاکستان با هادی طاهرخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین، صبح امروز در محل این سازمان ملاقات کردند.
چهارشنبه 1 اسفند 1397
دیدار سرپرست شهرداری الوند با مدیر عامل سازمان همیاری
به گزارش روابط عمومی سازمان، مصطفی طاهرخانی سرپرست شهرداری الوند با هادی طاهرخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین در جهت همکاری و تعامل مشترک فی مابین شهرداری الوند و سازمان همیاری، صبح امروز در محل این سازمان ملاقات کردند.
دوشنبه 29 بهمن 1397
بازدید فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز از سازمان همیاری
به گزارش روابط عمومی سازمان، دیدار سرهنگ طاهرخانی فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز با هادی طاهرخانی سرپرست سازمان همیاری در جهت همکاری مشترک، ظهر امروز در محل سازمان صورت گرفت.
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.