پیوندها

انعقاد قرارداد صادرات محصولات گلخانه ای استان به کشور روسیه

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین از صادرات محصولات گلخانه ای استان با مبلغی بیش از 300 هزار دلار به کشور روسیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین گفت: در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون توسعه اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و تاکید استاندار محترم قزوین مبنی بر افزایش صادرات غیرنفتی و محصولات کشاورزی و دست یابی به بازارهای تجاری ، سازمان همیاری شهرداری ها قرارداد صادرات محصولات گلخانه ای قزوین به کشور روسیه را امضا کرد.

رضا طاهری افزود: بر اساس این قرارداد مقدار 240تن محصولات گلخانه ای از قبیل گوجه فرنگی،فلفل دلمه ای و ... به کشور روسیه صادر می گردد.


طاهری بیان کرد:علاوه بر آن امسال در نظر گرفته ایم تا زمینه صادرات بیش از 20 هزار تن از محصولات باغی و صیفی استان شامل انگور،هلو،شلیل و ... را به کشورهای مختلف از جمله روسیه و عراق ایجاد نماییم.

وی ایجاد برند خاص جهت توسعه صادارت محصولات کشاورزی را اقدامی مهم دانست و گفت : در همین راستا بزودی برندی با هدف معرفی محصولات کشاورزی استان ثبت خواهد شد که طی آن محصولات کشاورزی استان با سهولت بیشتری به کشورهای مختلف دنیا صادر گردد.

طاهری در پایان اعلام کرد که سازمان همیاری شهرداری های قزوین از آمادگی جهت همکاری با کشاورزان استان جهت صادرات محصولات آنها برخوردار است که کشاورزان و باغدارانی که محصولات صادراتی تولید می نمایند می توانند با مراجعه به این سازمان زمینه صادرات محصولات خود را فراهم نمایند.


شنبه 28 مرداد 1396
08:49:57
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.