پیوندها

اولین تور رصدی آسمان شب در مجموعه تله سی یژ قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین اولین تور رصدی آسمان شب با استقبال خوب شهروندان و حضور 40 نفر از علاقمندان و گردشگران از شهرهای قزوین، تهران، رشت، شاهرود و ساری در  ایستگاه مقصد تله سی یژ قزوین با ارتفاع 2750 متر  برگزار شد.

رصد ماه، زحل و مشتری و ثبت تصاویر زیبا از این سیاره ها، رصد اجرام غیرستاره ای و همچنین آموزش صور فلکی، شکل گیری ستاره، مختصات راه شیری و توضیحات علمی درباره سیارات، ماه و اجرام غیرستاره ای آسمان از جمله برنامه های این تور بود .


منطقه نمونه گردشگری کامان- زرشک با دارا بودن موقعیت مکانی مناسب، قابلیت های فراوان و جاذبه های گردشگری منحصر به فرد  و همچنین اجرای برنامه هایی از این قبیل، جذب سرمایه گذار ومشارکت بخش خصوصی، می تواند در راستای تبدیل شدن استان به مقصد گردشگری گامهای موثری بردارد  و به اشتغال و اقتصاد استان کمک نماید.

گفتنی است  همزمان با این برنامه، مراسم یادبود مرحوم امیرحسین گلچین  دوچرخه سوار  و ورزشکار حرفه ای قزوین با حضور خانواده ایشان و جمع کثیری از ورزشکاران در مجموعه  برگزار  و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این ورزشکار بااخلاق  از تلاش ها و فعالیت های حرفه ای وی تجلیل شد.


شنبه 15 مرداد 1401
11:36:27
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.