پیوندها

جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین برگزار شد
پنجاه و دومین جلسه شورای سازمان همیاری به ریاست رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارو رئیس هیئت مدیره سازمان، سجادفر مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، اسماعیلی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان و شهرداران استان قزوین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین، رجحانی در این جلسه با اشاره به لزوم مسئولیت پذیری در کارها و اشتراک گذاری منابع گفت: این امر موجب افزایش ارائه خدمت صادقانه به همشهریان و استفاده بهینه از فرصت های خدمت رسانی برای هم استانی ها می شود.


معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری قزوین افزود: افزایش بهره وری و سرعت بخشیدن به انجام اموری همچون اهدای تسهیلات بانکی و... از دیگر مزایای اشتراک گذاری منابع مشترک فی مابین شهرداری ها و سازمان همیاری است.

وی ضمن قدردانی از سازمان همیاری درخصوص اجرایی شدن خدمات برون سپاری در بخشی از شهرهای استان، خاطرنشان کرد: سازمان در این راستا با ارائه گزارش روند اجرای کار در جلسات هیئت مدیره ، نسبت به زمان بندی دقیق تر اجرایی شدن موضوع در شهرهای منتخب تمام تلاش خود را به کار ببندد.

رجحانی در پایان سخنان خود خواستار بازدید از شهرهای موفق و استفاده از تجربیات آن ها در جهت افزایش پویایی و پیشرفت استان شد.

در این جلسه حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین ضمن ارائه گزارش حسابرسی مالی سال 1400 در خصوص عملکرد سازمان  اظهار کرد: سازمان باتوجه به قابلیت های خود در امور شهری و شهرداریها، تشکیل صنوق بیمه ای  جهت انجام کلیه امور بیمه ای شهرداری ها، راه اندازی دفاتر برون سپاری خدمات حوزه شهرسازی را در دستور کار خود قرار داده است .

حاجی خانی افزود: ایجاد کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران در اتاق بازرگانی  با هدف حمایت و پشتیبانی از صادرکنندگان از طریق بیمه و تضمین اعتبارات و سرمایه‌گذاریها و ایجاد تسهیلات‌ و سرمایه‌گذاری لازم به منظور توسعه صادرات از دیگر اقدامات سازمان است. 

مدیرعامل سازمان همیاری  در پایان اعلام کرد: این سازمان در راستای تعامل بیشتر با شهرداری ها نسبت به  برگزاری سفرها و دوره های  آموزشی  برای شهرداران استان آمادگی کامل دارد.

راه اندازی شرکت تفریحی و رفاهی کاسپین، صورت های مالی سازمان ، راه اندازی صندوق بیمه ای  و افزایش سرمایه شهرداریهای استان  در سازمان از مصوبان پنجاه و دومین جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین بود.


چهارشنبه 16 آذر 1401
08:55:46
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.