پیوندها

معاون مالی، اقتصادی و اداری سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین:
سازمان همیاری بستر ساز جذب سرمایه گذار در پروژه های بزرگ خواهد بود

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین، مهرداد لرکان معاون معاون مالی، اقتصادی و اداری این سازمان با اشاره به اهداف سازمان در حوزه های مالی و اقتصادی گفت: مهمترین هدف معاونت مالی و اقتصادی سازمان ، اصلاح ساختارهای موجود، ارتقاء ابزارها و نرم افزارهای مورد استفاده به منظور تسهیل در گزارشگری قابل اتکا و به موقع، وصول مطالبات راکد و پرداخت بدهی های سنوات قبل واستقرار استانداردهای جدید حسابداری است.


لرکان بررسی و امکان سنجی فرصت های جدید سرمایه گذاری در استان را از دیگر اهداف این معاونت دانست و خاطر نشان کرد: در سازمان همیاری سرمایه گذاری صرفاً به منظور کسب سود نیست، زیرا فرصت سرمایه گذاری که صرفاً منافع مالی داشته باشد، باید توسط بخش خصوصی اجرا شود و ما هرگز تمایلی به ورود در پروژه های این چنینی نداریم.

معاون مالی، اقتصادی و اداری سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین اضافه کرد: هدف اصلی سرمایه گذاری در سازمان همیاری ایجاد اشتغال، جذب توریست در استان، رونق مناطق مستعد و کمتر معرفی  شده در سطح استان می باشد و تلاش مجموعه در پروژه های بزرگ سرمایه گذاری نیز ، هموارسازی و ایجاد بستری مناسب به منظور جذب سرمایه گذار است. زیرا معتقدیم بخش خصوصی چابکی و چالاکی بیشتری نسبت به سازمان دارد . درواقع سازمان بستر ساز جذب سرمایه گذار در پروژه های بزرگ خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات انجام شده در مدیریت جدید، تصریح کرد: وصول بیش از 300 میلیارد ریال  مطالبات، پرداخت بیش از 150 میلیارد بدهی های گذشته، سرمایه گذاری در شهرک مهرگان، تکمیل تله اسکی  کامان و زرشک، شرکت در نمایشگاه گردشگری تهران در بهمن ماه سال جاری به منظور معرفی منطقه نمونه گردشگری کامان و زرشک و .... مواردی بوده که در این مدت اجرایی شده است. همچنین به منظور ایجاد درآمد پایدار، سرمایه گذاری هایی در بازار بورس اوراق بهادار ایران انجام گردیده است.

مهرداد لرکان با بیان اینکه سازمان همیاری علاوه بر انجام وظایف خود با تمام توان، پروژه های بزرگی را در دستور کار خود قرارداده است، افزود: از جمله این موارد می توان پروژه احداث مجموعه های آب درمانی در منطقه نمونه گردشگری شهر آبگرم را نام برد که کارهای مطالعاتی و ارزیابی های آن در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین جهت ساخت یک باب ساختمان اداری مناسب برای سازمان همیاری زمینی خریداری شده که در حال طراحی نقشه می باشد.

لرکان در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به آینده سازمان، بیان کرد: در راستای کارهای پیش رو، ایجاد صندوق بیمه تکمیلی جهت خدمت رسانی بهتر به کلیه کارکنان خدوم شهرداری های استان و خانواده های محترم ایشان از کارهایی است که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد

يكشنبه 14 اسفند 1401
10:22:37
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.