پیوندها

برگزاری کارگروه تسهیل و رفع موانع ارائه خدمات در حوزه خارج از حریم

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری، کارگروه تسهیل و رفع موانع ارائه خدمات در حوزه خارج از حریم شهرها و روستاهای شهرستان بوئین زهرا با حضور حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان همیاری، ادیب رامندی فرماندار شهرستان بوئین زهرا، زارعی بخشدار مرکزی این شهرستان وسایر مدیران و معاونین مربوطه در محل فرمانداری بوئین زهرا برگزار شد.

این جلسه به منظور بررسی مشکلات موجود و نحوه ی ارائه خدمات به کارآفرینان و تولید کنندگان، با تبادل نظر و ارائه راهکار توسط حضار تشکیل شد.


مدیر عامل سازمان همیاری با توجه به وضعیت اقتصادی و لزوم حمایت از کارآفرینان، تولید کنندگان و فرصت های سرمایه گذاری در استان گفت:  سازمان همیاری در راستای انجام وظایف خود در چهارچوب قوانین و مقررات  نسبت به تسهیل و مساعدت در روند اخذ مجوز و پرداخت عوارض توسط متقاضیان،  برنامه های جامع و مدونی را تدوین نموده است.

همچنین فرماندار شهرستان بوئین زهرا با تشریح سرمایه گذاری های انجام شده در این شهرستان طی سالیان اخیر که منجر به اشتغال زایی و افزایش در آمد این شهرستان گردیده، با حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و خواستار همراهی و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی در زمینه صدور مجوز و ارائه خدمات به متقاضیان شد.


دوشنبه 30 مرداد 1402
13:55:05
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.