پیوندها

استاندار قزوین در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین:
هم افزایی بین شهرداری ها و سازمان همیاری موجب افزایش خدمت رسانی خواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین، جلسه شورای سازمان همیاری با حضور محمد مهدی اعلایی استاندارقزوین، مهدی رجحانی سرپرست معاونت عمرانی استاندار قزوین، رضا سجاد فر مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، محسن اسماعیلی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها، مهدی حاجی خانی مشاور استاندارو مدیرعامل سازمان وسایر شهرداران استان در سالن جلسات استانداری برگزار گردید. استاندار قزوین در این جلسه گفت: برنامه ریزی ها و سیاست گذاری سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین نوید بخش روزهای خوب در استان  است . اعلایی با اشاره به اهداف شکل گیری سازمان همیاری تصریح کرد: این سازمان  می تواند برای استان و شهرداری ها بازوی توانمندی باشد که با همین هدف هم شکل گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: در شهر قزوین و در برخی از شهرهای بزرگ مشکلات ترافیکی زیاد است و در مقایسه با مراکز استان های هم اندازه قزوین، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و حضور عوامل ترافیک خیلی کم است و فضای مناسبی در حوزه ترافیک مشاهده نمی شود که سازمان همیاری با همکاری شهرداری ها و با کمک بخش خصوصی باید با نصب دوربین، به کنترل ترافیک شهرها کمک کنند.

اعلایی در پایان اظهار داشت: : باید هم افزایی بیشتری بین شهرداری ها و سازمان همیاری  ایجاد شود تا نقش آفرینی بهتری در استان در زمینه مدیریت شهری و خدمت رسانی به شهروندان شکل بگیرد.

همچنین رجحانی سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار قزوین در این جلسه گفت: شهرداریهای استان می توانند از پتانسیل های موجود در شهرها استفاده کنند و محصولات و تولیدات شاخص خود را به عنوان برند هر شهر در سطح  استان و کشور معرفی کنند.

در ادامه این نشست حاجی خانی مشاور استاندار و مدیرعامل سازمان با ارائه بودجه سال 1401 به اهداف و برنامه های سازمان همیاری شهرداریهای استان نظیر راه اندازی  شرکت کارگزاری بیمه ، انجام برون سپاری برخی از فرآینده های شهرداری ها، راه اندازی شرکت گردشگری و... در سال آتی پرداخت.در پایان جلسه  صورت های مالی سال 1401 این سازمان به تصویب شورا رسید.


چهارشنبه 18 اسفند 1400
15:55:45
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین است.